Home / Hizmetlerimiz / Bursa Zanussi Servisi

Bursa Zanussi Servisi

Bursa Zanussi Servisi ~ 0505 992 06 95

Bursa Tekniker Servis

Zanussi markasının beyaz eşya ve klima ürünlerinde Bursa çapında teknik servis hizmeti sunuyoruz. Zanussi marka beyaz eşya, klima ürünlerinizde garanti süresini doldurduysanız ve arıza ile karşılaştıysanız diğer binlerce müşterimiz gibi bizlere güvenerek en doğru kararı verir ve teknik ekibimizin hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Teknik kadromuz üst düzey bilgiye sahip bireylerden oluştuğu için hiçbir problem yaşamadan, en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde satın almış olursunuz.

Zanussi markasına vermiş olduğumuz garanti dışı servis hizmetinin bedeli 50 TL’dir. 50 TL sizin adresinize gelerek arıza tespiti yapmamız için gerekli tutardır. Bu tutar dışında, arızanın durumuna göre sizlere parça maliyeti ve işçilik üzerinden bir fiyatlandırma çıkartılarak teklif sunulur ve kabul ederseniz bu fiyat üzerinden arızanız onarılır. Kabul etmeme durumunuzda, yalnızca servis bedelini ödeyebilirsiniz. Türkiye’nin önde gelen beyaz eşya, klima markalarından birisi olan Zanussi için servis talebi oluşturmak için hemen bizleri arayabilirsiniz.

Nasıl Hizmet Veriyoruz?

Bizi aradığınızda, sizler için doğru arıza tespiti yapabilmek ve adresinize hazırlıklı gelmek adına çeşitli sorular sormaktayız. Sorduğumuz sorulara doğru yanıtlar vererek arızalarınızın giderilmesi için hızlı müdahale etmemize yardımcı olabilirsiniz. Zanussi beyaz eşyalarında oluşacak arızaların onarımı genellikle atölyede yapılabilmektedir. Atölyeye almamız gerekmeyen durumlarda bulunduğu noktada müdahaleyi gerçekleştirerek kısa sürede cihazınızı teslim ediyoruz.

Servis talep ettikten sonra bunlara dikkat etmelisiniz;

 

Usta talebiniz akabinde, servis ekibimiz adresinize gelir.

Cihazdaki sorunu tespit eder ve yapılması gerekenler hakkında bilgi aktarır.

İşçilik ve malzeme için bir fiyat teklifi verilir.

Onay vermeniz durumunda aynı gün sorun giderilerek teslim edilir.

Bu işlemlerin sonucunda size bir servis fişi bırakılmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bu işlemler için Bursa Tekniker Servis personelinin geldiğine dikkat etmelisiniz.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServis ARA