Home / Hizmetlerimiz / Bursa Teka Klima Servisi

Bursa Teka Klima Servisi

Bursa Teka Klimalarına Garanti Dışında Servis Sunuyoruz

Tıkla Ara – 0505 992 06 95

Genellikle 2 yıl olan garanti sürecini doldurduğunuz Teka klimanız arıza yaptı ise bizler, talebiniz doğrultusunda adresinize gelerek yerinde arıza giderimi yapabildiğimiz gibi her yıl yapılması gereken klima bakımı işlemlerinizi de gerçekleştirebilmekteyiz. Teka klimalarınızın bakım işlemleri sırasında sizleri detaylı bir şekilde bilgilendiriyor ve yaptığınız hatalar var ise bu hususta size uyarılarda bulunarak, sağlıklı çalışan klimanızı size teslim ediyoruz.

Teka klimalarda en çok rastladığımız arızalardan birisi ısı sensörü bozulmasıdır. Isı sensörü, klimanın ortam ısısını algılayarak sizlerin ayarlamış olduğu ısı derecesine ortamı getirebilmek için çaba sarf etmesini sağlayan sensördür. Bu sensörün arızası oldukça sık rastlanan bir durumdur.  Bir diğer sık rastlanan arıza kompresörün bozulmasıdır. Komprasör, yeterince basınç ile çalışmaz veya yüksek basınç ile çalışırsa klimanız arıza moduna geçerek işlevsiz bir hal alacaktır.

Teka Klimalarının Performansları

Piyasadaki pek çok klima markasına kıyasla, daha az tercih edilen Teka klimalar diğerlerine göre ucuz olmasına rağmen performansta yeterince verim sağlanamayabilmektedir. Bu anlamda oluşan sorunların başında sensör arızalarının sıklıkla yaşanması gelmektedir, Teka markasının kullandığı sensörlerde oluşan bu arızalar neticesinde klimanız çalışmayı durdurarak, tamiri yapılmadan tekrar çalışır duruma getirilememektedir. Teka klimaların performansını arttırmak açısından önemli bir unsur olarak yıllık bakımlarının yaptırılması son derece gerekli bir adımdır. Yıllık bakım yaptırmak için hemen kontak kurunuz.

 

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServis ARA