Home / Hizmetlerimiz / Bursa Mitsubishi Klima Servisi

Bursa Mitsubishi Klima Servisi

Bursa Mitsubishi Klima Servisi

Tıkla Ara – 0505 992 06 95

Bursa Mitsubishi Beyaz Eşya, Klima Ve Kombileri Onarım Merkezi Hizmetinizde

Mitsubishi, güçlü Japon mühendisliğinin bir ürünü olarak motor üreticisi olarak dünyaya nam salmış bir markadır. Motor dediğimiz elektrikli aksan çoğu elektronik cihazın temelini oluşturduğundan dolayı Mitsubishi, klima, kombi ve beyaz eşya sektörlerine de girerek başarılarını bu sektörlere de taşımıştır.

Bizler Mitsubishi marka beyaz eşya, klima ve kombi ürünlerinizde üst düzey bilgi birikimi olan teknik personel ile haftanın yedi günü sahada hizmet sunmaktayız. Türkiye’de ilk kurulan Mitsubishi özel servislerinden birisi olarak Bursa il sınırı içerisinde hizmet sunmaktayız. Yetkili değil özel servis olduğumuz için garanti kapsamında bulunan ürünlerinize müdahale edememekteyiz. Bursa’da sıkça kullanılan bu markanın tüm ürünlerinin tamiri sırasında orjinal yedek parça kullanmaktayız.

Mitsubishi Marka Beyaz Eşyalar Tercih Edilmeli Mi?

Mitsubishi, dayanıklı ve sağlam motorları ile ön plana çıkan beyaz eşyalar üretmektedir. Mitsubishi’nin yüksek teknoloji sayesinde özellikle akıllı beyaz eşyaları son derece verimli çalışmaktadır. Mitsubishi markasının kullanmış olduğu yüksek teknoloji çok ileri düzey olduğu gibi aynı zamanda oldukça hassas olduğundan mütevellit, cihazlarınızda sıkça arızalar gözükebilmektedir. Bahsi geçen durumlar oluşursa bizleri aramanız sizler için en iyi Mitsubishi özel servisini tercih etmiş olmanın güvenini hissetmeniz anlamına gelecektir. Mitsubishi üzerine yıllardır sürdürdüğümüz çalışmalar, yeni teknolojilerine ayak uydurmak için vermiş olduğumuz eğitimler ile teknik personelimizin işinin ehli bireylerden oluşmaktadır.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServis ARA