Home / Hizmetlerimiz / Bursa Korniş Montajı

Bursa Korniş Montajı

bursa-kornis-montaji

Tıkla Ara – 0505 992 06 95

Bursa korniş montajı işlemleri için bizi tercih eden müşterilerimize korniş başına 15 TL gibi ekonomik fiyatlarla hizmet veriyoruz. Bizi tercih etmeniz durumunda çok kısa bir süre içinde adresinize geliyor ve hızlı bir şekilde istediğiniz kornişlerin montajını gerçekleştiriyoruz. Eğer kornişiniz yoksa metresi 5 TL’den korniş için de yardımcı oluyoruz. Size en uygun fiyatlarla en hızlı sonuçları elde etmenizi sağlıyoruz. Eğer isterseniz zebra perde montajı, stor perde montajı gibi işlemler için de hizmetler sunuyoruz. Bu alanda bizi tercih edecek olan müşterilerimiz ekonomik fiyatlarımızdan yararlanabilir.

Kruvaze perde montajı isterseniz bu konuda da sizlere yardımcı olabiliriz. Hatta size ekonomik fiyatlarla perde satın alabileceğiniz bir adres de tavsiye edebiliirz. Beşevler Mahallesinde Çalı kavşağının üst tarafında Türkiye İş Bankası ile Özhan Market’in karşısında Storvizyon diye bir mağaza var. Çok uygun fiyatlarla stor perde ya da zebra perde satın alabilirsiniz. Bizim tavsiye ettiğimizi de söylerseniz size ayrıca yardımcı olurlar. Onlar bizi Ümit usta diye tanır selamımızı götürün yeter. Storvizyon perdecide Ali bey sizinle ilgilenir ölçü alır, ekonomik fiyatlarla fabrikadan halka perde satışı yapar. Hatta bilmenizi isterim ki Bursa’nın birçok yerinde bu fiyatlarla perde bulmanız altını çiziyorum imkansızdır. Sizde rahat bir şekilde evinizi yenileyebilir kredi kartına taksit imkanlarından yararlanabilir ve en uygun fiyatlarla perde satın alabilirsiniz.

Korniş montaj işlemleri için de dilerseniz bize ulaşabilir ya da mağazadan yönlendirme yapılacak kişilerden hizmet alabilirsiniz. Korniş montaj işlemleri için elektrik tesisat ve proje işlemleri için sıhhi tesisat işlemleri için en uygun koşullarda sizlere yardımcı olabilmekten memnuniyet duyarız.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServis ARA