Home / Bursa Petek Temizleme | 0505 992 06 95 | Kombi Bakımı / Vaillant f22 arıza ikazı ve çözümü

Vaillant f22 arıza ikazı ve çözümü

Vaillant f22 arıza ikazı ile karşılaşırsanız endişe etmeyin. Cihazınızın su basıncı düşmüş olabilir kombinizin tuş takımındaki – ve + tuşları üzerinde 2 buton var + butonunun üzerindeki kare görünümlü butona 1 kez tıkladığınızda dijital ekran üzerinde cihazda kaç bar basınçlı su olduğunu görebilirsiniz.

Eğer basınc 1 bar değerinin altında ise kombiniz üzerinde f22 arıza ikazı olacak ve kombinize su doldurmanız gerekecektir. Bu işlemi yaparken eliniz su doldurma vanası üzerinde olacak gözünüz ise dijital ekran üzerinde olacak eğer 1 bar seviyesinden 2 bar seviyesine gelene kadar dikkatsiz davranız ve su basıncını 2 bardan fazla verirseniz tekrar basıncı düşürmeniz gerekebilir. Eğer 3 bar seviyesine kadar çıkar ve farkına varmazsanız kombinizin alt kısmında yer alan emniyet ventili üzerinden su damlatma başlar.

Kombinizin uzun ömürlü bir şekilde kullanımınız sağlamak için mutlaka yılda bir kez kombi bakımını yaptırmaya özen göstermelisiniz. 0505 992 06 95 numaralı telefon hattını arayarak Bursa Petek Temizleme ve Kombi bakım onarım servis ekiplerimizden birinin adresinize gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Faydalı sayfalar;

Vaillant f28 arızası ve çözümü: http://bursa-petek-temizligi.com/vaillant-f28-arizasi-ve-cozumu/

Bursa Vaillant Servisi http://www.bursateknikerservis.com/proje/bursa-vaillant-servisi

 

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizleme müşteri yorumları

Bursa petek temizleme yorumları

Bursa petek temizleme servisimizi tercih ederek hizmet almış olan müşterilerimizden gelen kullanıcı yorumlarını burada sizlere …

Servis ARA