Home / Hizmetlerimiz / Sıcak su bir ısınıyor bir soğuyorsa çözüm nedir?

Sıcak su bir ısınıyor bir soğuyorsa çözüm nedir?

Kombi kullanan birçok insanın başına gelen bir hadisedir. Bu sorunun meydana gelmesinin temel etkeni kuşların kombi üzerine yuva yapması, kombinin bakımsız kalması ve iç aksamının toz pislik kaplamasıdır.

Çözümü ise eliniz tornavida tutuyorsa şalteri indirmek, kapakları açmak ve fan motorunun iç aksamını güzelce temizleyerek yerine takmak olacaktır. Genellikle işe yarar ve sizi bir süre daha idare eder. Lakin bunu yaptığınız halde çözüm sağlamıyorsa fan motoru yanındaki yuvarlak beyaz parçanın değişmesi gerekmektedir. Bir servis çağırmanın vakti gelmiştir.

Hemen iletişime geçerek bir teknik servis talebi oluşturabilir ve ekiplerimizin adresinize gelmesini isteyebilirsiniz. Adresinize gelindiğinde önce sorunun ne olduğu görülecek sonra da değişmesi gereken bir parça var mı yoksa parça değişimi olmadan çözüm sağlayabiliyor muyuz bakarak size bilgilendirme yapacağız.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Servis ARA