Satılık 2. EL Kombi

Yanda görmekte olduğunuz cihazımız tüm bakımları yapılmış ve elden geçirilmiş bir şekilde satışa hazır haldedir. Bu cihazımızı satın alacak olan müşterimiz 3+1 yani 140 m2 civarında bir eve sahip olabilir. Rahat bir şekilde evini ısıtmak ve ekonomik fiyatlarla doğalgaz sarfiyatı gerçekleştirmek isterseniz bu çift eşanjörlü hermetik kombi modelimizi tercih edebilirsiniz. 

Viessmann Vitopend 100 marka model olan bu cihazımızı montaj dahil olmak üzere 1 yıl Bursa Tekniker Servis garantisi ile sizlere sunuyoruz ve ekonomik fiyatarla sizlerde bu cihazımıza sahip olabilirsiniz. Ayrıca Bursa genelinde kombi alım, satım gibi işlemler için bize ulaşabilirsiniz.

Bursa kombi servisimiz hem kombi arıza onarımı yapar, hem de kombi alım satım işlemleri için sizlere yardımcı olur. Kombi bakımı, petek temizliği, kombi yer değiştirme, kombi satış, ikinci el kombi satış gibi alanlarda da sizlere hizmetler sunuyoruz. 0505 992 06 95 numaralı telefon hattı üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

About drx

Check Also

Profesyonel petek temizleme

Bursa merkez de ve ilçelerde profesyonel petek temizleme hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimizin tercih ettiği firmamız …