Satılık 2. EL Kombi

Yanda görmekte olduğunuz cihazımız tüm bakımları yapılmış ve elden geçirilmiş bir şekilde satışa hazır haldedir. Bu cihazımızı satın alacak olan müşterimiz 3+1 yani 140 m2 civarında bir eve sahip olabilir. Rahat bir şekilde evini ısıtmak ve ekonomik fiyatlarla doğalgaz sarfiyatı gerçekleştirmek isterseniz bu çift eşanjörlü hermetik kombi modelimizi tercih edebilirsiniz. 

Viessmann Vitopend 100 marka model olan bu cihazımızı montaj dahil olmak üzere 1 yıl Bursa Tekniker Servis garantisi ile sizlere sunuyoruz ve ekonomik fiyatarla sizlerde bu cihazımıza sahip olabilirsiniz. Ayrıca Bursa genelinde kombi alım, satım gibi işlemler için bize ulaşabilirsiniz.

Bursa kombi servisimiz hem kombi arıza onarımı yapar, hem de kombi alım satım işlemleri için sizlere yardımcı olur. Kombi bakımı, petek temizliği, kombi yer değiştirme, kombi satış, ikinci el kombi satış gibi alanlarda da sizlere hizmetler sunuyoruz. 0505 992 06 95 numaralı telefon hattı üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

petek temizleme öncesi ve sonrası

Petek temizlemenin faydası var mı?

Petek temizleme günümüzde pek çok insan tarafından tercih edilmektedir. Sebebi ise peteklerin iç aksamındaki çamur …

Call Now ButtonServis ARA