Home / Hizmetlerimiz / Peteklerin altı neden ısınmıyor?

Peteklerin altı neden ısınmıyor?

Yıllarca kullanmakta olduğumuz kombi ve peteklerimizin iç aksamında zaman içerisinde çamur tabakası, paslanan peteklerden gelen metal parçacıklar, kombi alt kısmındaki filtreyi aşarak sisteme giriş yapan ufak tefek taş parçacıkları sistemde ısınma sorunlarını beraberinde getiriyor. Dolayısı ile peteklerin alt kısımlarında ısınma sorunları meydana geliyor. Bu sorunların giderilmesini isterseniz düzenli bir şekilde petek temizleme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Düzenli bir şekilde kombi bakımı yaptıran müşterilerimiz gerek filtre temizliği gerek ise kombisinin iç aksamında yapılan kontroller sayesinde iyi bir sonuç almaktadır. Sizlerde dilerseniz Bursa petek temizleme ve kombi bakım onarım servis hizmetleri vermekte olan Bursa Tekniker Servis şirketimiz ile iletişime geçebilir ve sorunların giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Bursada petek temizleme, kombi arıza onarımı, kombi bakımı, alttan ısıtma tesisat temizleme hizmetleri veriyoruz. Kombi bakım ve onarımlarını yılda bir kez düzenli bir şekilde yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Petek temizleme fiyatları ne durumda?

Petek temizleme işlemleri için 2020/2021 kış dönemi için güncel petek temizleme ücreti 250 TL olarak belirlenmiştir. Standart daireler için 250 TL dublex daireler için 350 TL Villa ve iş yerleri için iletişime geçmeniz talep edilmektedir. Sadece kombi bakımı talep etmek isterseniz hermetik ve bacalı kombi bakımları 150 TL Yoğuşmalı kombi bakımı 180 TL Kazan bakımları için iletişime geçmeniz istenmektedir.

Buna dikkat;

Petek temizleme işlemi peteklerin iç aksamındaki çamur tabakasının makine ile temizleme işlemidir. Bazı müşterilerimiz petek içi temizleme fırçası var mı? ya da petek toz temizliği gibi sorular sorduğu için bunu bildirmek zorunluluğu hissettik. Böyle bir hizmetimiz yoktur. Yalnızca makine ile beraber tesisatınızın iç aksamındaki çamur tabakasını arındırıyor ve tesiattınızı kışa hazır hale getiriyoruz.

bursa kombi petek temizleme işlemleri için hemen iletişime geçebilir ve petek temizleme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sizde petekler ısınmıyor diyorsanız bu sorunun çözümü bizde mümkündür. Kombi bakımı ve petek temizleme hizmetlerimizden yararlanabilir ve iyi bir sonuç alabilirsiniz. peteklerinizi 2 yılda 1 temizletmenizi kombinizin bakımını her yıl yaptırmanızı tavsiye ederiz.

 

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Kazan Bakım Onarım Servisi

Merkezi sistem ısıtmasında tercih edilmekte olan doğalgazlı kazanlarınız için arıza onarımı, kazan bakımı ve parça …

Servis ARA