Home / Hizmetlerimiz / Petek Yıkama İşlemi Ne Sıklıkla Yapılmalı?

Petek Yıkama İşlemi Ne Sıklıkla Yapılmalı?

Bursa petek temizleme firmamızı kısaca özetleyelim;

2013 yılından beri Bursa merkez ve tüm ilçelerine hizmet sunan Bursa Petek Temizleme ve Kombi Onarım olarak tüm kombi sorunlarınızla ilgilenir ve parça değişiminin gerektirdiği durumlarda kullanılan yedek parçalar için 1 yıl garanti vermekteyiz. Bursa Petek Temizleme olarak senelerdir değişmeyen ve alanında profesyonel kemik kadromuz ile peteklerinizi özenli bir şekilde temizlemekteyiz. Bursa’da yaşıyorsanız ve peteklerinizi temizletmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizlere 0505 992 0 695 numarasından ulaşmaktadır. Bursa merkez ve tüm ilçelere aynı gün genellikle 2 saat içerisinde ulaşarak, peteklerinizi temizleme işlemine başlamaktayız. 2016 yılından itibaren tüm kombi ve petek onarım, bakım işlemlerinizin ücretlerini kredi kartına 6 aya kadar taksitlendirme imkanınıyla ödemenizi sağlamaktayız.

Petek yıkama işlemleri; genellikle peteklerin üst taraflarının sıcak alt taraflarının soğuk olduğu zamanlarda ya da evin içerisi yüksek bir ısıya ayarlandığı halde ortamın gereğinden düşük ısıda olduğu zamanlarda temizletiliyor olsa da peteklerin sağlığı ve bu durumları yaşamadan önce temizlenmelidir. Bursa Petek Temizleme ve Kombi Onarım olarak petek yıkama işlemlerini iki senede bir temizletmenizi öneriyoruz. Petek yıkama işlemi evinizin ya da iş yerlerinizin büyüklüğüne uygun olan makinelerle ve kimyasal temizleyiciler kullanılarak yüzde yüz bir temizlik sağlayarak, kış aylarında düşük faturalar ödeyerek kolayca ısınmanızı ve ilerleyen yıllarda peteklerinizde kirden dolayı büyük problemler yaşama durumlarınızın önüne geçmektedir.

Petek temizleme işlemleri; evinizin ya da iş yerinizin büyüklüğüne uygun makineler ve yeterli miktarda temizleyici maddeyle iş yerinize gelmemizle başlamaktadır. Petek yıkama işlemi mutlaka işinde uzman olan kişiler tarafından iki yılda bir mutlaka yaptırmalıdır. Peteklerinizi eski usul yerinden çıkartıp banyoda temizletmek yerine peteklerin sökülmeden tek bir yerden gerçek bir temizlik istiyorsanız bizimle telefon numaramız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bursa petek temizleme hizmetlerimizde kredi kartı geçerlidir;

Bizi tercih edecek olan müşterilerimiz nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapabilecektir. Bu süreçte sizlerde dilerseniz hızlı ve güvenilir teknik servis ekiplerimizden hizmet alabilir ve kısa bir süre içinde tertemiz peteklere sahip olabilirsiniz. Petek temizleme işlemlerinin hemen akabinde tesisattan arındırılan çamur tabakası ile beraber çok daha iyi bir sonuç alacak çok daha iyi bir sıcaklık elde edebileceksiniz.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Call Now ButtonServis ARA