Home / Bursa Petek Temizleme | 0505 992 06 95 | Kombi Bakımı / Petek temizlemenin faydası var mı?

Petek temizlemenin faydası var mı?

Petek temizleme günümüzde pek çok insan tarafından tercih edilmektedir. Sebebi ise peteklerin iç aksamındaki çamur tabakasının arındırılması ile beraber çok daha iyi bir sıcaklık elde edilebiliyor olmasıdır. Dolayısı ile daha az enerji sarfiyatı ve daha iyi bir ısınma mümkün olacaktır. Bursa petek temizleme firmamıza ulaşarak servis talep etmeniz durumunda size randevu verilir ve ekip adresinize gönderilir.

petek temizleme öncesi ve sonrası

Yukarıda petek temizlemeden önceki durum ve petek temizlemeden sonraki durumu görsel olarak inceleyebilirsiniz. Tesisatınızın içindeki çamur tabakasından dolayı tesisat iç aksamında yoğunlaşmış bir su gezer. Dolayısı ile katkı maddeli olan bu suyun ısıtılması daha zor olacak ve daha geç sıcaklık elde edeceksiniz. Kombinizin daha fazla enerji sarfiyatı ile karşı karşıya kalmasına sebep olacaksınız.

Adresinize geldiğimizde yandaki mavi renkli petek temizleme makinesini göreceksiniz. Bu makine 8 bar basınca kadar çıkabiliyor ve tesisatınızın içindeki çamur tabakasının komple temizlenmesini sağlıyor. Şu anda piyasadaki en kaliteli makinelerden biri olup Türkiye’de Bursa’da üretimi yapılmaktadır. Bizi tercih etmeniz durumunda size en yakın petek temizleme servisimiz gönderilecek ve tesisatınızın tertemiz bir şekilde yıkanması sağlanılacaktır. Bu konuda bize ulaşmanız durumunda Bursa Tekniker Servis bünyesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan Bursa petek temizleme personelimiz adresinize gelecek ve hem petek temizleme hem de talep etmeniz durumunda kombi bakımı için size hizmet sunacaktır. Bizi tercih ederek kısa süre içinde tertemiz peteklere kavuşabileceksiniz. Kombinizin iç aksamı komple kontrol edilecek ve herhangi bir sorun varsa bu size bildirilecektir. Tesisat yıkama işlemi bittikten sonra kombi alt kısmında yer alan dönüş hattı üzerindeki filtreler de temizlenerek cihazınız ve tesisatınız kışa hazır halde size teslim edilecektir.

Bursa Tekniker Servis

Bursa petek temizleme firmamızı tercih ederek kışa hazırlanmak ve sıcacık bir kış geçirmek isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmak için 0505 992 06 95 numaralı telefon hattını arayıp bir servis talebi oluşturabilirsiniz. Bursa petek temizleme ve kombi servisimiz sizlere kombi bakımı, kombi tamiri, kombi arıza onarımı, kombi satışı, ikinci el kombi alım, ikinci el kombi satış, kombi montajı, kombi yer değiştirme, hermetik kombiye geçiş, kombi tesisat ve proje işlemleri için yardımcı olabilir.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizleme müşteri yorumları

Bursa petek temizleme yorumları

Bursa petek temizleme servisimizi tercih ederek hizmet almış olan müşterilerimizden gelen kullanıcı yorumlarını burada sizlere …

Servis ARA