Home / Bursa Petek Temizleme | 0505 992 06 95 | Kombi Bakımı / Petek temizlemede dikkat edilmesi gerekenler

Petek temizlemede dikkat edilmesi gerekenler

Bursa’da yer alan petek temizleme makinesi üreticisi firma haklı olarak makine satışı yapabilmek adına Türkiye geneline ürünlerini pazarlamakta ve Bursa’da özellikle yoğun bir şekilde bu sektöre rağbet gösterilmektedir. Lakin bu meslek bilenin de bilmeyenin de el attığı bir meslek haline geldi. Bunun sebebi de yapılan işlemin basit olarak görülmesi ve işin inceliklerinin bilinmemesi dolayısı ile malesef olumsuz etkenlerle karşılaşılabiliyor olmasıdır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken önemli bir husus var ki yapılacak olan petek temizleme hizmeti karşılığında muhakkak bir fatura almaya özen göstermelisiniz. Fatura almadan iş yaptırmayın. Bu kişiler devlete herhangi bir katkısı olmayan vergi vermeyen kişilerdir. Petek temizleme sektöründe %18 kdv ödersiniz lakin dikkat edilmesi gereken önemli bir etken var ki sonra canınız yanarsa sorgulamak gibi bir hakkınız olur.

Biz petek temizleme hizmetinde fiyatlara +kdv ekleyerek sizlere hizmet sunuyoruz. Beklentilerinizin üzerinde bir sonuç elde etmenizi sağlıyoruz. Çünkü bizi arayan müşterilerimiz genellikle peteklerinin alt kısımlarında soğukluk ama üst kısımlarında sıcaklık olduğunu söylemektedir. Böyle bir durumda dikkat etmeniz gereken temel unsur peteklerinizin temizleme vaktinin geldiğini anlamanız olacaktır. İYi bir petek temizliği ile beraber rahat bir kış geçirmeniz mümkün olacaktır. Petek temizleme hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz için biz genellikle Eylül ayının başını sezon başlangıcı kabul ederiz ve petek temizleme hizmetine başlangıç yaparız. Bu süreçte iyi bir sonuç elde etmek isteyen müşterilerimiz de sezonun başında bize rahat bir şekilde ulaşır ve en uygun ödeme koşulları ile beraber petek temizleme hizmetlerimizden yararlanır. Nilüfer petek temizleme firması ya da Gürsu petek temizleme firması olarak aramanıza gerek yok. Çünkü biz Bursa’nın her yerinde petek temizleme sektöründe faaliyet gösteriyor ve çok kısa bir zaman dilimi içinde peteklerinizde meydana gelen sorunların giderilmesini sağlıyoruz.

Petek temizliği ile beraber peteklerinizin içinden zift gibi çamurumsu bir tabaka çıktığını görünce sizde bize hak verecek ve o tabaka ile ısınmanın zaten mümkün olmadığını göreceksiniz. İyi bir petek temizleme işlemi ile beraber başarılı sonuçlar elde etmenin mümkün olduğunu göreceksiniz. Kaliteli kimyasalların kullanına dikkat etmekte fayda var. Bu sektörde kimyasal diye cam silme suyu karıştıran çok insan var. Bu yüzden işinin ehli insanlara petek temizleme işini yaptırmanızda fayda var. Piyasada rekabet olsun diye 50 liraya kombi bakımı 80 liraya petek temizleme hatta 80 liraya kombi bakımı ve petek temizleme yapıyoruz diye geçinen insanlara aldanmayınız. Herhangi bir şekilde kimyasal kullanmadan peteklerinizin içindeki suyu boşaltıp sonra da peteklerinize temiz su takviyesi yapıp kombinize bakım yapıp çıkan insanlardır. İşi usulünce yapmak için de peteklerinizin içinden çıkan pis suyu size gösterim vay efendim sizin sistem çok kirli benim burada kimyasal kullanmam gerekir dediklerinde eh olması gerekeni yap derseniz ver bakalım oradan 200 lira daha dediklerini duyarsınız. Velhasıl kelam biz petek temizleme hizmetinde 150 TL’den petek temizleme 70 TL’den kombi bakımı sunuyoruz. Her ikisini birden yaptırmak isteyen müşterilerimiz için ise 220 TL yerine yalnızca 200 TL’den bu hizmeti sunuyoruz.

Bize ulaşmak isterseniz hemen internet sitemiz içeriğinde yer alan iletişim numaralarını arayabilirsiniz. Bursa’da kaliteli ve güvenilir hizmet için bizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca beyaz eşya, kombi ve klima arızalarınız için de ustalarımıza anında yönlendirme yapıyoruz ve sorunların kısa bir süre içinde giderilmesini sağlayabiliyoruz.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizleme müşteri yorumları

Bursa petek temizleme yorumları

Bursa petek temizleme servisimizi tercih ederek hizmet almış olan müşterilerimizden gelen kullanıcı yorumlarını burada sizlere …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServis ARA