Home / Bursa Petek Temizleme | 0505 992 06 95 | Kombi Bakımı / Kombi su basıncı nasıl olmalı?

Kombi su basıncı nasıl olmalı?

Kombinizin 3 bar basınç üzerine çıkarsa su akıtır.

1.5 & 2 bar arasında durması gerek.

Bursa petek temizleme ve kombi servisimize ulaşmak isterseniz 0505 992 06 95 numaralı telefon hattımızı arayabilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. TEknik servis ekiplerimiz bir arıza ile karşılaşmanız durumunda size hızlı ve garantili hizmetler vermektedir. Bursa ariston servisi olarak arattığınızda karşınıza çıkan Bursa Tekniker Servis sizler için ekonomik ve etkin çözümler sunmaktadır. Bursa’nın Nilüfer ilçesi başta olmak üzere Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Gürsu ve Kestel ilçelerinde de aktif olarak hizmet sunuyoruz.

Bursa Tekniker Servis Ariston marka kombi cihazlarınıza özel olarak bakım onarım hizmetleri sunar ve adresinize geldiğinde önce cihazınızdaki sorunu tespit eder akabinde yapılacak işlemler hakkında bilgilendirme yapar. Onayınız ile birlikte işlem yapılır ve işlem sonucunda 1 yıl garanti verilir.

Kombi bakımını her yıl düzenli bir şekilde yaptırmanız, petek temizleme işlemini de her iki yılda bir kez düzenli bir şekilde yaptırmanız tavsiye edilmektedir.

 

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Profesyonel petek temizleme

Bursa merkez de ve ilçelerde profesyonel petek temizleme hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimizin tercih ettiği firmamız …

Call Now ButtonServis ARA