Home / Hizmetlerimiz / Kombi f10 arıza ikazı ve çözümü

Kombi f10 arıza ikazı ve çözümü

su basıncı hatası

Bursa genelinde gelen kombi arıza onarım taleplerinizi hızlı bir şekilde değerlendirmeye alıyor ve kesin olarak çözüm elde etmenizi sağlıyoruz. Kombinizin markasının demirdöküm olduğunu modelinin ise hermatik ve neva olduğunu varsayalım. Bu cihazda da dijital ekran üzerinde f10 hata kodu olduğunu varsayalım;

Bu durum su basıncının düşük olduğunu ya da hiç su basıncı olmadığını göstermektedir.

  • F10 hatası su basıncı yok anlamına gelmektedir.
  • Böylelikle kombinize su doldurarak sorunu giderebileceksiniz.
  • Lakin su doldurduğunuz halde f10 yazıyorsa biryerde kaçak var demektir.
  • Kombinizin iç aksamında yer alan basınç sondasında da sorun olabilir.
  • Kombiniz su kaçırıyorsa f10 yazmaya devam edecektir.
  • Bu durumda 0505 992 06 95 numaralı telefonu arayarak kayıt açtırmanız gerekmektedir.

Bursa kombi servisimiz sizlere her türlü kombi arızası için hızlı ve güvenilir hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Kombi bakımlarınızı yılda bir kez muhakkak yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Düzenli bir şekilde bakımı yapılan kombilerin uzun ömürlü bir şekilde kullanımının mümkün olduğunu bilmenizde fayda var. Kombi bakım onarım hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Bursa kombi servisi

Bursa’da başta Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Mudanya, Gürsu, Kestel ilçeleri olmak üzere tüm ilçelerde aktif olarak hizmet sunuyoruz. İkinci grupta Karacabey, Gemlik, İnegöl ve Yenişehir gelir. Üçüncü grupta ise kalan ilçelerimize mobil servis ekiplerini haftanın belli günlerinde gönderiyor, vatandaşlarımızın sorunlarını çözmeye yönelik hizmet sunuyoruz.

Bizi sosyal medyada da takip edebilirsiniz.

Bursa kombi bakım onarım ve petek temizleme servisimizin internet sitesi dışında https://www.facebook.com/bursa.kombi.servisi.16/?ref=bursa-petek-temizligi.com facebook sayfamızı da takip edebilir ve daha aktif olarak kullandığımız sosyal mecralar üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızdan youtube hesabımız üzerinde güncel işlerimiz ile alakalı video paylaşımlarında bulunuyoruz. Facebook ve instagram hesaplarımızda yaptığımız işleri ve gittiğimiz müşterileri ya da kombilerinin durumunu veya memnuniyet ya da memnuniyetsiz durumlarını görebiliyorsunuz.

Biz, bize güveniyoruz, siz de güvenin;

Biz iyi bir ekibiz ve sizlerin ihtiyaç duyduğu arıza onarımını çok hızlı ve garantili bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Üstelik işlem yaptığımız tüm cihazlar için bir yıl parça garantisi veriyor ve sizlere bunu bir evrak ile teslim ediyoruz. Bursa Tekniker Servis bünyesinde faaliyetlerini yürütmekte olan Bursa petek temizleme ve kombi bakım onarım servisimizden siz de randevu alabilir ve ekonomik fiyat politikaları ile kaliteli hizmetin bir araya gelişine tanıklık edebilirsiniz.

 

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Call Now ButtonServis ARA