Home / Hizmetlerimiz / Kombi elektronik kart tamiri ve satışı

Kombi elektronik kart tamiri ve satışı

kombi elektronik kart onarım merkezi

Bursa kombi elektronik kart tamiri ve satışı için bizi tercih edebilirsiniz. Elimizde tüm kombilerin elektronik kartlarını bulundurmaya çalışıyoruz. Eksik olanları da tamamlayarak sizlerin hizmetine sunuyoruz. Yoğuşmalı ve yoğuşmalı olmayan modeller için kombi elektronik kart arıza onarımı yapıyoruz. Hermetik kombi kart revizyonu yapıyoruz ve sizlere sunuyoruz. Kombi elektronik kart tamiri ücretleri ile ilgili sabit bir fiyat politikası yoktur. Arızanın durumuna göre kombi kartları tamir edilebilir ya da değişim gerekebilir. Bunu ancak kart bize ulaştığında kontrol ederek size bildirebiliriz. Ya da kombi arıza onarım servisimizi talep ederek adresinize geldiklerinde cihazınızdaki sorunu tespit ederler ve kartınızın onarım ile kurtarılabileceği ya da değişim gerektiği konusunda net bilgilendirmeyi  gerçekleştirirler.

Bursa kombi elektronik kart onarım servisi

Eğer Bursa içindeyseniz hemen 0505 992 06 95 numaralı telefon hattını arayarak servis talep edebilirsiniz. Adresinize gelecek olan servisimiz;

  • Şikayetinizi öğrenir.
  • Kombinizin rutin kontrollerini gerçekleştirir.
  • Arıza tespiti gerçekleştirilir.
  • Onarım ya da değişim ile beraber karşılaşacağınız maliyet bildirilir.
  • Onay verilmesi durumuna işleme alınır ve onarım ya da değişim yapılır.
  • İşlem sonrasında 1 yıl garanti evrağı verilerek size teslim edilir.
kombi elektronik kart onarım

Bu doğrultuda size hizmet veriyoruz. Lakin Bursa dışından gelecek olan onarım talepleri için kartınızın ya da cihazınızın sökülerek bize ulaştırılması gerekmektedir. Eğer kart onarımı için Bursa dışından bize ulaşırsanız 12:00’a kadar bize ulaşan kartları aynı gün içinde onarımını yaparak kargoya teslim eder ve ertesi gün size ulaşmasını sağlarız. Lakin geç saatlerde bize ulaşan kartlar bir sonraki güne sarkacak şekilde kargoya teslim edilerek Türkiye geneline gönderilebilmektedir.

Regülatör tavsiye ediyoruz;

kombi regülatörü

Bursa kombi elektronik kart onarım işlemleri ile ilgili olarak müşterilerimize genellikle elektrik gerilim dalgalanmalarını engellemek maksadı ile üretilmiş olan regülatör cihazlarını tavsiye ediyoruz. Siz de internet üzerinden ya da elektrikçilerde satılmakta olan regülatörleri tercih edebilir ve kart arızalarının oluşumunu engelleyebilirsiniz. Kart arızaları yoğunlukla elektriksel sorunlardan kaynaklanmakta ve bu sorunların giderilmesi için bu basit elektriksel cihazların kullanımında fayda var. Meydana gelen sorunların hızlı bir şekilde çözüme ulaştırılması için bize ulaşmanız durumunda kart onarımı ve kart satışı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hermetik kombi elektronik kart tamiri, yoğuşmalı kombi elektronik kart tamiri, yoğuşmalı kombi modülasyonlu fan motoru tamiri, yeni tip kombilerde sirkülasyon motoru elektronik kart tamiri gibi işlemler için bize ulaşın. Şirketimiz bu alanda hızlı bir şekilde çözüm üreterek sizi soğukta bırakmaz. Kombi arıza onarım işlemlerinde yapılan parça değişimlerinde bir yıl firma garantisi verilmektedir. Bursa genelinde tüm semtlerde kombi bakımınız için bizden servis talebinde bulunabilirsiniz. Adresinize gelecek olan teknik servis ekiplerimiz tüm bakım ve onarım işlemlerini büyük bir titizlikle yapar ve size kışa hazır halde kombinizi teslim eder.

 

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Kazan Bakım Onarım Servisi

Merkezi sistem ısıtmasında tercih edilmekte olan doğalgazlı kazanlarınız için arıza onarımı, kazan bakımı ve parça …

Call Now ButtonServis ARA