Kombi basıncını kontrol edin

Kombi basıncını arada sıra kontrol etmenizi öneriyoruz.

Fotoğraftaki gibi basınç 1 bar altında olursa kombi çalışmaz.

Böyle bir durumda kombinizin alt kısmında yer alan su doldurma musluğu üzerinden basıncı 2 bar seviyesine kadar getirmeniz mümkündür.

Eğer bu durum sürekli olarak tekrar ediyorsa tesisatınızın bir yerinde sızdırma olabilir. Eğer kombi üzerinden su damlıyorsa doğrudan 0505 992 06 95 numaralı telefon hattını arayarak servis talebi açtırmanız yeterli olacaktır. Size teknik servis ekiplerimiz yönlendirilecek ve kısa süre içinde profesyonel bir hizmet sunulacaktır.

Düzenli bir şekilde kombi bakımı ve petek temizleme işlemi yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Böylelikle kombinizde meydana gelebilecek olan sorunların önceden tespit edilmesi sağlanır ve daha düşük maliyetlerle sorunların giderilmesi sağlanır.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Profesyonel petek temizleme

Bursa merkez de ve ilçelerde profesyonel petek temizleme hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimizin tercih ettiği firmamız …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServis ARA