Home / Hizmetlerimiz / Kombi Bakımı Şart!

Kombi Bakımı Şart!

Kombi bakımı yılda en az 1 kez yapılmasını önerdiğimiz işlemlerden biridir. Düzenli bir şekilde kombi bakımı yaptırarak olası tehlikelerin önüne geçmek mümkün olacaktır. Kombi bakımını en çok etkileyen faktör malesef caddeye yakın konumda olan evler ve doğaya yakın konumda olan ya da kuşların sıklıkla ziyarete geldiği balkonlar olarak değerlendirmek mümkündür. Maalesef yufka yürekli bir milletimiz var ve kuşların yuva yapmasına izin veriyoruz. Lakin bu durum sizin ve ailenizin can ve mal güvenliğini ciddi anlamda tehlikeye sokmaktadır. Düzenli bir şekilde kombi bakımı da yapılmıyorsa çok ciddi sorunları berraberinde getirecektir. Bu içeriğimizde gördüğünüz kombideki şikayet baymak e03 hata kodu ile müşterimiz bize ulaştı ve kombi iyi ki çalışmıyordu. Zira en ufak bir kıvılcım alsa çok kısa sürede kombi içinde yangın çıkar ve gaz hattını eritmesi ile beraber çok ciddi sorunları (patlama) beraberinde getirir.

Düzenli bir şekilde kombi bakımı ve petek temizliği hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz 0505 992 06 95 numaralı telefon hattımızı arayarak bize ulaşabilirsiniz. Bursa Tekniker Servis sizlere Bursa merkez ve ilçelerde aktif olarak hizmet sunar. 

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Yoğuşmalı Kombi ile Hermetik Kombi Arasındaki Farklar

Yoğuşmalı kombi ile yoğuşmalı olmayan hermetik kombiler arasındaki farklar ve çalışma sistemi hakkında kısaca bilgiler …

Call Now ButtonServis ARA