Görükle kombi servisi

Görükle kombi arıza onarım hizmetleri, kombi bakımı, 2. el kombi satışı ve alımı, kombi montajı, kombi tesisat ve proje işlemleri için ulaşabileceğiniz hattımız 0505 992 06 95 dir.

Biz Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yer alan Görükle semtinde kombi ile ilgili taleplerinize hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmayı amaç edinmiş ekibimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bursa kombi servisimiz Bursa Tekniker Servis bünyesinde faaliyet göstermektedir. Kombi bakım onarım ve petek temizleme gibi alanlarda hizmet veriyoruz. Kombi teknik servis hizmetlerimizden yararlanmak üzere bize ulaşmanız durumunda adresinize gelecek olan teknik servis ekiplerimiz öncelikle bir keşif yapar ve yaptığı inceleme sonucunda arızanın onarımına yönelik değişecek parçaları ya da onarımı yapılacak parçaları belirler bu sürecin akabinde ise sizin onayınıza sunulur. Onay vermeniz durumunda işlem yapılır ve değişimi yapılan ya da onarımı yapılan parça 1 yıl firmamız garantisinde size sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Bursa petek temizleme ve kombi servisimizi tercih ederek hizmet almanız durumunda size bir fiş ya da fatura bırakılır ve bu evrağı 1 yıl saklamanız istenir. Tüm bilgiler firmamızda da bulunur ve olası bir tekrar arıza durumunda görüntülenebilir. Bursa Tekniker Servis Görükle kombi arıza onarımı ve petek temizleme alanında sizlerin hizmetinizdedir. Yedek parça, kart onarımı, kombi baca uzatması gibi işlemler için de bize ulaşabilir ve kombi ile alakalı taleplerinize hızlı bir şekilde cevap alabilirsiniz.

2. el kombi bulunur mu?

Bu soruya cevabımız evet, ikinci el kombi alım ve satım işlemleri için bize ulaşabilirsiniz. Kombinizi değerinde alıyor bakımını yapıyor ve en uygun fiyatlarla size montaj dahil sunuyoruz. Talep etmeniz durumunda kombi arıza onarım servisimizi arayabilir ve teknik servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizleme müşteri yorumları

Bursa petek temizleme yorumları

Bursa petek temizleme servisimizi tercih ederek hizmet almış olan müşterilerimizden gelen kullanıcı yorumlarını burada sizlere …

Call Now ButtonServis ARA