Home / Bursa Petek Temizleme | 0505 992 06 95 | Kombi Bakımı / Doğalgaz faturasını düşürmek mümkün mü?

Doğalgaz faturasını düşürmek mümkün mü?

Doğalgaz faturalarını düşürmek isteyen bireyler için Posta gazetesi’nin Bursa ekinde güzel bir yazı dikkatimi çekti sizinle de paylaşmak istedim. Bu yazıda anlatılanlara göre %20 oranda bir yakıt tasarrufu sağlamak mümkün bunun için kombi bakımınızı yaptırmanız yeterli fakat petek temizleme ile beraber bu oranı çok daha üst seviyelere götürmenin mümkün olduğunu eklemek isterim.

Doğalgaz faturasını düşürmek mümkün mü? sorusuna cevaben evet mümkün bunun için bir takım unsurları göz önünde bulundurmamızda fayda var. Doğalgaz faturalarınızda düşük bir değer ile karşılaşmak için yıllık olarak düzenli bir şekilde petek temizleme ve kombi bakım hizmetlerinden yararlanmak fayda var. Petekleriniz için reglaj ayarı diye tabir ettiğimiz ayarlamanın yapılmasında fayda var.

Peteklerin tesisatı kurulurken çok fazla dirsek kullanmamakta fayda var. Çok fazla manşon kullanılmamasına özen göstermekte fayda var. Zira plastik aksam üzerinde ne kadar çok ek bağlantı yapılırsa o kadar dar bir kesit içinden geçecek olan su zorlanacaktır ve kombi içindeki sirkülasyon pompasını da genleşme tankını da zorlayacaktır.

dogalgaz faturasini dusurmek

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizleme müşteri yorumları

Bursa petek temizleme yorumları

Bursa petek temizleme servisimizi tercih ederek hizmet almış olan müşterilerimizden gelen kullanıcı yorumlarını burada sizlere …

Bir cevap yazın

dizniedras.lv Call Now ButtonServis ARA