Home / Hizmetlerimiz / Bursa’da İkinci El kombi alım satım

Bursa’da İkinci El kombi alım satım

Bursa’da teknik servis hizmeti vermekte olan şirketimiz sizlere yaz kış kombi alanında hizmet sunar. İyi bir ısınma için yılda bir kez petek temizliği yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan şirketimiz sizlere hem ikinci el kombi satışı sunar hem de yenilemek istediğiniz ya da satmak istediğiniz kombileri gelip değerinde alır.

Kombi montajı için yasal prosedürlere uygun bir şekilde faaliyet göstermekte olan şirketimiz tercih ettiğiniz kombilerin iç aksamını komple orijinal hali ile sizlere sunar. İçeriğinde orijinal olmayan parçaları barındıran kombilerin satışını yapmayız. İkinci el kombi satın almak için bize ulaştığınızda cihazın tüm bakımları ve gerekli kontrolleri yapılmış bir şekilde size sunulacağından emin olabilirsiniz.

Kombi alım satım işlemleri için siz de 0505 992 06 95 numaralı telefon hattı üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Bacalı kombi, hermetik kombi ve yoğuşmalı tip kombilerinizi değerinde alır, en uygun fiyatlarla satışa sunarız.

Bursa 2. el kombi merkezi

Şehrimizde ikinci el kombi ve klima piyasasına yön veriyoruz. Satmak istediğiniz kombileriniz için adrese geliyor ve cihazınızı değerinde alıyoruz. Satın aldığımız tüm kombiler için iskeletine kadar dağıtıyor ve komple bakımdan geçirerek revizyon işlemini yapıyoruz. Bakım ve onarımı yapılan kombileri teste alıyor ve sorunsuz bir şekilde çalıştığını görüyoruz. Tüm bu işlemler sonucunda sizlere satışa hazır vaziyette ikinci el kombi sunuyoruz. Cihazlarımızda gerek elektronik kart tamiri, gerek ise iç aksamındaki sorunlu parçaların değişimini yaparak sorunsuz bir şekilde yıllarca kullanabileceğiniz düzeye getirilmesi sağlanır. Sizler için uzun ömürlü ve kusursuz bir hizmet verebilmek adına cihazlarımızın içindeki parçaların orijinal olmasına özen gösterilir.

Bursa ikinci el kombi alım satım işlemleri ve kombi arıza onarımı işlemlerimizi sunuyor beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı hedefliyoruz. Bugün pek çok insan tarafından tercih edilmekte olan ikinci el kombi ticaretimizde Bursa’da önde gelen kuruluşlardan biri olduğumuz doğrudur. Bu piyasaya yön verenlerden biri olduğumuz doğrudur. Talepleriniz doğrultusunda isteğinize uygun cihazların teminini sağlayıp, revizyon işlemlerini yaparak sizlere sunduğumuz cihazlarımız iyi bir usta elinden geçmektedir. Sizde evinize ya da iş yerlerinize uygun ikinci el kombi çözümleri sağlamak için bize ulaşabilirsiniz.

Petek temizliğini tavsiye ediyoruz!

Kombi satın alan müşterilerimize petek temizliği yaptırmalarını muhakkak öneriyoruz. Satışını yaptığımız kombilerde iyi bir revizyon işlemi yapıldığı için içi tertemiz bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Petek temizliğinin önemini de sayfamızdaki diğer yazılarımıza bakarak görebilirsiniz. Tesisatınızın içindeki çamur ve tortu tabakanın arındırılması ile beraber iyi bir ısınma elde etmek, kombinin esanjör ve plakalı esanjör parçasını tıkamamak ya da iç aksamında çeşitli yerlerde tıkanmaları engellemek ve daha verimli bir ısı elde etmek için mutlaka peteklerinizin de temizleme işlemini öneriyoruz.

 

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Servis ARA