Home / Hizmetlerimiz / Bursa Whirlpool Tecrübeli Teknik Servisi

Bursa Whirlpool Tecrübeli Teknik Servisi

Bursa Whirlpool Klima Servisi

Tıkla Ara 0505 992 06 95

Bursa Whirlpool Tecrübeli  Özel Teknik Servisi

Whirlpool, 1911 yılında Amerika’da kurulmuş ve Türkiye’de klima satışları ile ön plana çıkmış bir markadır. Whirlpool ile ülkemizin ilk tanıştığı yıllar 1960’lı yıllara uzanmaktadır. Bizler ise 1990 yılında ilk olarak Whirlpool klima alarak iç aksanlarını incelemek üzere parçalara ayırdık ve bu işte ki ilk tecrübemizi bu sayede kazandık. Whirlpool üzerine sürdürdüğümüz teknik servis hizmetleri kapsamında bizleri tercih eden binlerce Bursa sakininden birisi olmak için bizi hemen arayarak arıza veya bakım kaydı oluşturabilirsiniz.

Whirlpool Bursa servisi, haftanın her günü akşam saatlerine kadar siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap vermek adına aktif olarak çalışmaktadır. Bursa şehrinin en önemli Whirlpool özel servisi olarak garanti süresi dolmuş klimalarınıza büyük indirimler ile onarım ve bakım işlemleri uygulayabilmekteyiz.

Whirlpool Markasının Avantajları

Whirlpool oldukça dayanıklı klimalar üreten bir markadır. Klima satın almayı düşünen bireylerin tercih etmeleri onlar için doğru seçim olabilir.  Fiyat ve performans olarak kıyaslandığında, yüksek fiyatı ile dikkat çekse de istenilen performans her daim sağlanmaktadır.

Whirlpool arızaları sıklıkla ana kart üzerinde görülmekte ve bağlantı noktalarında ki switchlerin bozulması ile sonuçlanabilmektedir. Bu anlamda yüksek maliyetli arızalar oluşabilir, bu arızaların önüne geçebilmek yine sizlerin elindedir. Arızaları önleyebilmek adına her yıl Whirlpool marka klimanızı bakıma sokmalısınız. Whirlpool teknik servisi olarak her daim yanınızdayız.

About drx

Check Also

Bursa Nilüfer Kombi Servisi

Bursa merkez ve Nilüfer ilçesinde kombi arıza onarımı için hizmet veriyoruz. Kombinizde meydana gelen arızalar …

Bir cevap yazın