Home / Hizmetlerimiz / Bursa Tesisat Temizleme’de 6 Taksit

Bursa Tesisat Temizleme’de 6 Taksit

Bursa Petek Temizleme

Bursa Petek Temizleme, 2013 yılından itibaren günümüze kadar Bursa’da yaşayan müşterilerine kombi onarım ve bakımları hakkında hizmet vermektedir. Uzun yıllardır evinizi ısıtmak amacıyla kullanılan petekler zamanla kirlenir ve bu kir başta evinizin ısınmasını etkileyerek, kış aylarında ısınmaya ödeyeceğiniz fiyatı yükseltir. Bursa’da yaşıyorsanız, Bursa Petek Yıkama merkezi 3 mobil servis ekibi ile birlikte sizden gelen taleplere en hızlı şekilde cevap vererek genellikle 2 saat içerisinde evinize ulaşmaktadır. Bursa Petek Temizle çalışan kadrosu, alanında uzman kişilerden oluşan kemik bir kadrodan oluşmaktadır. Bursa Petek Temizleme ekipleri sayesinde petekleriniz profesyonel ve özenli bir çalışma ile temizlenmektedir. Bursa Petek Temizleme, sizlere 2016 yılından itibaren, kredi kartı ile 6 aya kadar taksit imkanıyla ödeme konusunda sıkıntı yaşamamanızı sağlamaktadır.

 

Petek Temizleme Ne Zaman ve Nasıl Yapılır?

Peteklerinizin; alt kısımları soğuk üst kısımları sıcaksa, evinizi ısıtmak için eskisinden daha fazla para ödediğiniz halde evinizin ısınmadığını düşünüyorsanız peteklerinizi temizletme zamanı gelmiş demektir. Bursa Petek Temizleme ekibimizi 0505 992 0 695 numara üzerinden arayarak evinize veya iş yerlerinize çağırabilirsiniz. Bursa Petek Temizleme gelen çağrınız üzerine gün içerisinde genellikle 2 saat içerisinde gelmektedir.  Bursa Petek Temizleme ekibimiz peteklerinizi temizlemek üzere profesyonel makinelerini ve temizleyici maddelerini evinizin ya da iş yerinizin özelliklerine göre belirleyerek 4, 6 ve 8 bar basınçlı makinelerle temizleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Temizlik süresi peteklerinizin kirlilik oranına göre değişiklik göstermektedir süresini tam olarak belirleyebilmek için makineyi sisteme bağlamak gerekmektedir.

Bursa Petek Temizleme, petek içerisinde oluşan kir tabakasının tamamını özenle ve işinde profesyonel kişiler tarafından temizleyerek sizlere kış aylarında daha düşük faturalar öderken aynı zamanda daha fazla ısınma imkanı sunmaktadır.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Call Now ButtonServis ARA