Home / Hizmetlerimiz / Bursa Siemens Servisi

Bursa Siemens Servisi

Bursa Siemens Servisi ~ 0505 992 06 95

Bursa Tekniker Servis

Bursa’da çok sayıda Siemens marka beyaz eşya, klima veya kombi kullanıcısının, garanti dışı servis hizmetini biz sağlamaktayız. Köklü teknik servisimiz, yıllardır sektörde adından söz ettirecek başarılara imza atarak müşterilerinin güvenlerini kazanmıştır. Müşterilerimize para olarak değil birey olarak bakarak onların mutlu olabilmesi adına ne gerekiyorsa yapmaktan çekinmemekteyiz.  Birinci kalite orjinal yedek parçalar ile hizmet verdiğimiz  Samsung beyaz eşya, klima ve kombilerinizi tamir ettikten sonraki süreçte karşılaşabileceğiniz sorunlar ile ilgili çekinmeden bizleri arayarak ücretsiz fikir danışabilirsiniz. Klimalarınızın garanti süresi dolmuş ise bir yerden bir yere taşınması işlemini ve montajını da uygun bir ücret karşılığında yapmaktayız.

Siemens ürünleri oldukça pahalı ve son teknoloji ürünleridir, bu anlamda iyi bakım yapılması şarttır. Bakım görmeyen Siemens ürünleri çok çabuk bozularak sizlere yüksek maliyetli arızalar oluşturmaktadır.

Siemens Markasını Tercih Etme Nedenleri

Siemens, tüm dünyada marka bilinirliği adına en fazla çalışma yapan şirketlerin başında gelir. Siemens pek çok sektörde ve bizi ilgilendiren kısmı olan beyaz eşya, klima ve kombi üretiminde dünyada önemli bir noktaya sahiptir. Siemens ürünlerini tercih etmenizde en büyük nedenlerden birisi dayanıklılığı ve yüksek teknolojisi gösterilmektedir. Siemens araştırma ve geliştirmeye yaptığı devasa yatırımlar ile her zaman sektöründe en iyiye ulaşma ve devamlı olarak gelişim gösterme amacı taşımaktadır.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Immergas eolostar 04 hatası ve çözümü

Immergas marka ve eolostar model kombilerde çok nadir de olsa karşımıza çıkmakta olan 04 hatası …

Bir cevap yazın