Home / Hizmetlerimiz / Bursa Petek Yıkama Merkezi

Bursa Petek Yıkama Merkezi

Bursa’nın Nilüfer, Osmangazi ve Gürsu ilçelerinde hazır kıta beklemekte olan 3 mobil servis ekibi ile beraber gelen taleplere çok hızlı bir şekilde karşılık veriyoruz. Aynı gün içinde hatta genellikle 2 saat içinde adresinize servis ekibi geliyor ve petek temizleme işlemlerinden yararlanmanızı sağlıyoruz. Bursa petek yıkama merkezimiz sizler için hem uygun fiyat hem de profesyonel çözümler üretmeyi hedeflemiştir.

Kombi arızası, kombi bakımı ya da parça talepleriniz için de bize ulaşabilirsiniz. Cam balkon yaptıran müşterilerimiz için baca uzatma seti, kombisinin suyu biten müşterilerimiz için su doldurma vanası, kombisinden su akıtan müşterilerimiz için ventil grubu ya da tank seçenekleri hazır kıta ekiplerimizde mevcuttur. Hızlı ve pratik çözümler elde etmek isterseniz siz de Bursa petek temizleme sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bursa Tekniker Servis

2013 yılından günümüze dek aktif bir şekilde hizmet vermekte olan Bursa Tekniker Servis sizlere kombi arıza onarımı, kombi bakımı, petek temizleme, ikinci el kombi alım satım, sıfır kombi satış, klima bakım onarım, satış ve montaj gibi alanlarda hizmet sunmaktadır. Bizi tercih eden müşterilerimiz bilir ki hızlı ve güvenilir hizmetin adresi Bursa Tekniker Servis ile iletişime geçmekten geçer.

Bugün birçok insan tarafından rast gele iletişim kuruluyor olsa da alanında profesyonel olarak hizmet veren yılların eskitemediği kemik kadromuz sizlere beklentilerinizi en uygun koşullarda karşılayacak düzeyde bir hizmet kalitesi sunuyor ve gerek petek temizliği işlemleri için gerek ise kombi bakımı işlemleri için iyi bir sonuç almanızı sağlıyor. 

Bursa petek yıkama merkezimiz tamamen çözüm odaklı bir şekilde hizmet anlayışına sahiptir. Arıza ve bakım işlemleri için genellikle tam donanımlı servis araçları ile beraber hizmet vermekte olan araçlarımız aynı gün içinde hatta aynı saat içinde sorunların giderilmesini sağlar ve ev halkını daha fazla üşümeden sağlıklı yarınlara devam etmesini sağlar.

Bizi tercih eden müşterilerimiz için sunulan hizmetlerde eğer parça değişimi söz konusu ise 1 yıl parça garantisi verilmektedir. En titiz şekilde işçilik uygulanır ve eviniz kirlenmeden iyi bir sonuç elde etmeniz sağlanır. Bursa kombi servisimiz sizlere çözüm üretmeye devam edecektir. Bize 0505 992 06 95 numaralı telefon hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Servis ARA