Home / Hizmetlerimiz / Bursa Nilüfer Uydu Anten Servisi

Bursa Nilüfer Uydu Anten Servisi

uydu-anten-gorukle-bursa

Bursa Nilüfer Uydu Anten Servisi hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz tarafından tercih edilmekte olan ekibimiz sizlere en uygun ödeme koşulları ile beraber hızlı ve güvenilir hizmet sunmayı hedeflemektedir. Beşevler mahallesi ve Görükle başta olmak üzere Nilüfer’in her yerine max. 30 dakika içinde servis ekiplerimiz geliyor ve kısa bir süre içinde sorunu giderebiliyor. Bursa’da sadece Nilüfer de uydu anten teknik servis hizmetleri sunmakta olan ekibimiz kısa bir süre içinde montaj işlemleri yapabiliyor ve arıza sorunlarının giderilmesi için tam teşekküllü mobil servis birimleri ile tam donanımlı araçlarla geziyor.

uydu-servisiBursa uydu anten sorunlarında, çanak anten kurulumunda, digiturk çanak kurulumu, dsmart çanak kurulumu, türksat çanak kurulumu, hotbird vb. kanalların yüklenmesi gibi işlemler için internet sitemiz içeriğinde yer alan iletişim bilgileri üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Bursa Nilüfer uydu anten servisi ekiplerimiz sizler için en uygun koşullarda hizmetler sunmaktadır.

Görükle uydu anten servisi ekibimize günün her saatinde rahat bir şekilde ulaşabilir, mesai saatleri içinde hizmet alabilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan ekibimize gündüz 12 ile akşam 20:00 saatleri arasında ulaşabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bu saatlerin dışında seyrek de olsa hizmet alabilirsiniz lakin söz veremiyoruz. Bizi tercih etmek isterseniz internet sitemizde yer alan telefon numaralarını arayabilir ve talepte bulunabilirsiniz.

About drx

Check Also

Bursa Nilüfer Kombi Servisi

Bursa merkez ve Nilüfer ilçesinde kombi arıza onarımı için hizmet veriyoruz. Kombinizde meydana gelen arızalar …

Bir cevap yazın