wordpress tema

Bursa Nilüfer Profilo Servisi

Bursa Nilüfer Profilo Servisi

Bursa Nilüfer Profilo Servisi

Tıkla Ara – 0505 992 06 95

 

1975 yılında İstanbul’da kurulan, dayanıklı ev aletleri üretmekte ve bunları dünyanın her köşesine pazarlamakta oldukça başarılı olan Profilo markasının, garanti dışı hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Profilo marka bir beyaz eşyanız arıza mı yaptı? Profilo klimanıza bakım mı yaptırmak istiyorsunuz? Bizleri arayarak bu hususlarda hemen yardım talebi oluşturarak, işinde profesyonel teknik ekibimizi en kısa sürede adresinizde olmak üzere isteyebilirsiniz.

Profilo kullanıcıları şunu çok iyi bilmektedir, kaliteli ürünlerin yüksek fiyatları olmaktadır. Bu anlamda profilonun tüm cihazları, piyasanın en üst segmentinde kaliteye sahip olmaları ile beraber yedek parçaları oldukça pahalı ve ithal ürünlerdir. Bizlerin orjinal yedek parça, sorunsuz müşteri memnuniyeti anlayışı nedeni ile servis hizmetlerimizde karşılaştığımız arızalarda kullanmakta olduğumuz tüm yedek parçalar orjinal olup, yan sanayi ile kıyaslanmayacak derecede kaliteye sahiptir. Orjinal parçaların pahalılığından dolayı, üzerine koyduğumuz işçilik ile birlikte oluşturacağımız maliyet diğer servislere göre uygun olsa da size pahalı gelebilir, lakin bu durum bizden kaynaklanmamaktadır. Bizler siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çaba göstermekteyiz.

Profilo Gerçekten Dayanıklı Mı?

Yıllara varan gözlemlerimizi analiz edecek olursak, Profilo markasının pek çok markaya kıyasla oldukça kaliteli ve dayanıklı, Türk markaları içerisinde bu konuda liderliği açık ara almış olan marka olduğunu söylersek, sanırım yalan söylemiş olmayacağız.

Profilo kullanıcıları dayanıklılık hususunda sorun yaşamasalarda her elektronik cihaz gibi bir süre sonra Profilo ürünleri de arıza verebilmektedir.