Bursa Kombi montajı ustası

kombi-montaj

Tıkla Ara – 0505 992 06 95

Yeni bir ev aldınız ve evinize bir kombi almak istiyorsunuz ya da kombinizi satın aldınız ve montaj işlemlerini yaptırmak istiyorsunuz. Şu durumda kendinizi rahat hissedebilirsiniz çünkü bu alanda ustalarımız size kaliteli bir şekilde hizmet sunabilmek adına çok kısa bir süre içinde adresinize geçiş yapmaktadır. Bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan şirketimiz sıfır kombi montajı işlemlerinde, petek montajı ve tesisat işlemlerinde size en uygun koşullar altında hizmet verebilmeyi amaç edinmiştir.

kombi-montajiSıfır kombi montajı için gerekli parçaları da beraberinde getirmekte olan ekibimiz sadece 150 TL karşılığında kombinizin montaj işlemini gerçekleştirmektedir. Kombi montaj işlemlerinden yararlanmak isteyen halkımız doğrudan internet sitemiz içeriğinde yer alan iletişim bilgileri üzerinden müşteri danışma hattımız ile görüşebilir ve randevu alabilir. Söz verilen zaman dilimi içinde adresinize gelecek olan ustalarımız sizin için cihazlarınızın montajını montaj öncesi talimatlara uygun bir şekilde gerçekleştirecek ve TSE belgeli ürünlerin kullanımı ile beraber işlemleri bitirecektir. Bunun hemen akabinde kombinizin açılışa hazır hale getirilmesi sağlanır ve kombiniz için yetkili servis adrese geldiğinde şalter bağlantısını gerçekleştirerek kombinizin işleme alınmasını sağlar.

Ayrıca kombi dışı için pimapenden hazırlanmış koruyucu bir ürün isterseniz istediğiniz ölçülerde kombinize özel olarak hazırlığı yapılır ve sizin için adresinize getirilerek en uygun fiyatlarla birlikte montaj işlemleri yapılır. Kombinizin uzun ömürlü ve düzenli bir şekilde çalışmasını sürdürmesi için her yıl bakımının yapılmasına özen göstermeniz gerekecektir. Kombiniz garanti kapsamında ise muhakkak yetkili servislere bakım işlemi yaptırmanız gerekmektedir. Eğer garanti sürecini doldurmuş bir cihaz ise mutlaka işinin ehli ustalar tarafından kombi bakımı yapılmasına özen gösterilmesinde fayda olacaktır.  Kombi tesisat aşamasında kalorifer petekleri için gidiş ve dönüş hatları üzerinde sıcak ve soğuk su bağlantılarının doğru bir şekilde yapılması, kombi montajı esnasında 2 adet vana ve 2 adet filtre kullanımının sağlanması muhakkak yapılmakta olan işlemler arasında geliyor. Baca bağlantısı işlemlerinde de sağlıklı bir bağlantı yapılmaması durumunda kombi ikaz verecektir. Dolayısı ile alanında uzman ekip arkadaşlarımız bu alanda da size verimli bir şekilde sonuç elde edeceğiniz düzeyde bir hizmet sunar.

Ayrıca en geç iki yılda bir kez petek temizleme işlemlerinin yapılmasında fayda olacaktır. Yapılacak olan bu petek temizleme işlemleri ile beraber peteklerinizin iç yapısında yer alan metal parçacıklar giderilecek ve peteklerinizin iç yapısında meydana gelen yoğunlaşmış ve çamurumsu su tabakası da giderilmiş olacaktır. Petek temizleme işlemleri ile ilgili olarak dilerseniz Petek temizleme nasıl yapılıyor başlığı ile yazılmış olan makalemizi inceleyerek bu konuda da bilgi sahibi olabilirsiniz. 2016-2017 sezonunda banka havalesi ile ödeme, nakit ödeme yanı sıra kredi kartı ile taksitli ödeme imkanı da sunmayı hedefleyen şirketimiz sizler için en uygun ödeme koşullarını oluşturmayı planlıyor.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizleme müşteri yorumları

Bursa petek temizleme yorumları

Bursa petek temizleme servisimizi tercih ederek hizmet almış olan müşterilerimizden gelen kullanıcı yorumlarını burada sizlere …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServis ARA