Bursa immergas kazan servisi

Bursa immergas kazan servisi hizmetlerimiz doğrultusunda Kestel’de yaptığımız bir çalışmayı solda görüyorsunuz. Bursa Kestel’de yer alan Vani Mehmet Mahallesi üzerindeki bir anadolu imamhatip lisesi pansiyonunun kazan bakımını ve sisteme alınması işlemini gerçekleştirdik. Sizler de kazan bakım onarım hizmetleri ya da petek temizleme gibi alanlarda faaliyetlerimizden yararlanmak isterseniz 0505 992 06 95 numaralı telefon hattını arayarak bize ulaşabilirsiniz. Bursa petek temizleme ve kombi servisi ekiplerimiz size en hızlı şekilde hizmet verebilmek adına faaliyetlerini sürdürmektedir. Bursa’nın tüm ilçelerinde aktif olarak faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilmek üzere çalışmalarını gerçekleştirir ve değişen tüm parçalar için bir yıl garanti vererek hizmet sunar. Bizi tercih eden müşterileriiz bilir ki daima aradığında ulaşabileceği bir servis vardır ve en hızlı şekilde sonuç alabilmektedir.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Profesyonel petek temizleme

Bursa merkez de ve ilçelerde profesyonel petek temizleme hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimizin tercih ettiği firmamız …

Call Now ButtonServis ARA