Home / Hizmetlerimiz / Bursa ikinci el beyaz eşya alım satım

Bursa ikinci el beyaz eşya alım satım

Bursa teknik servisi firmamız sizlere bursa genelinde baştan merkez olmak üzere tüm ilçelerde aktif olarak teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Kombi arıza onarım klima arıza onarım beyaz eşya arıza onarım alanlarında faaliyet göstermekte olan teknik servisimiz sizlere ayrıca ikinci el beyaz eşya alım satım alanında da hizmet vermektedir. Satışını yaptığımız tüm cihazların nakliye ve montajı için genellikle ek ücret talebinde bulunmuyoruz. Bazı istisnalar bu durumun dışında kalmaktadır ve genellikle cihazlara 6 ay ile 1 yıl arasında garanti veriyoruz. Garanti süreci üründen ürüne değişiklik gösterebilmektedir.

İkinci el çamaşır makinesi alım satım

Bursa Nilüfer ilçesinde yaralan teknik servisimiz sizlere çamaşır makinesi alanında en uygun fiyat ve en uygun model garantisi ile birlikte birbirinden uygun cihazları sunar. Çamaşır makinelerinin az enerji harcıyor olması geniş bir kapasiteye sahip olması yüksek bir devir hızına sahip olması düşük gürültüye sahip olması önem arz etmektedir. Biz de ikinci el çamaşır makinesi toplarken bu detaylara dikkat ediyor ve sizlere ikinci el çamaşır makinesi satın almak istediğinizde en uygun alternatif seçenekleri ısınmaya çalışıyoruz.

Çamaşır makinelerinde 5 kilogram 7 kilogram 9 kilogram yoğunlukla satılıyor. ayrıca hem çamaşır makinesi hemde kurutma makinesi özelliğine sahip cihazların alım satım işlerini yapıyoruz. İkinci el çamaşır makineniz varsa ve satmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. İkinci el çamaşır makinesi satın almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Buzdolabı alım satım

Bursa tekniker servisi firmamız sizlere yaz ve kış döneminin olmazsa olmazlarından biri olan buzdolabı modelleri alternatif seçenekleri ile hizmet sunar. içecek buzdolabı, mini bar buzdolabı, no frost buzdolabı, difriz derin dondurucu gibi alternatiflerin alım satım işlemini yapıyoruz. buzdolabı arıza onarım için teknik servis talebiniz olursa hemen adresinize bir ekip gönderir onarım sürecini başlatabiliriz. ikinci el buzdolabı satın almak isterseniz ya da mevcut buzdolabınızı satmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

Bulaşık makinesi alım satım

bulaşık makineleri çağımızın olmazsa olmazları arasında yerini alıyor gerek düşük enerji tüketimi gerek ise zaman kazandırma ya da birçok bulaşığı en makul şekilde yıkama fonksiyonlu ile ev halkının olmazsa olmazları arasındadır.ikinci el bulaşık makinesi satın almak isterseniz ya da mevcut bulaşık makinenizi satarak yenisini almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Call Now ButtonServis ARA