Home / Hizmetlerimiz / Bursa Galanz Klima Servisi

Bursa Galanz Klima Servisi

Bursa Galanz Servisi

Tıkla Ara – 0505 992 06 95

Bursa Galanz Klima Güvenilir Ekibimizle  Arıza ve Bakım Çözümleri

Galanz marka klimalar üstün Japon teknolojisi ile üretilmiş ve çevre dostu klimalardır. Bu klimaların avantajları oldukça fazladır. Elektirik kullanımını minimum düzeyde tutarak size maksimum hizmet verir. Filtre sistemlerinin çeşitli oluşu daha temiz hava çıkışının olmasını sağlar. Filtre tıkanıklığı sıklıkla rastlanmaz. Sessiz çalışması ayrıca avantajıdır. Estetik görünümü ile de diğer klimalardan ayrılır. Galanz marka klimalar hakkında detaylı bilgiye sahip ekibimiz bu konu da da siz değerli müşterilerimizin yanındadır. Garanti kapsamında olmayan özel teknik servisimiz yalnızca bir telefn uzağınızdadır.

Galanz Marka Klima Arızası Nasıl Giderilir ?
Klima su mu akıtıyor ?
Klima yeterli ısıtmıyor/soğutmuyor ?
Klima normalden daha sesli çalışıyor ?
Klimadan koku geliyor ?
Bu şekilde problemlerinizin olması halinde klimanızda gördüğünüz arıza kodunu bir yere not edin. Daha sonra klimanın çalışmasını durdurun. Çalışmaya devam etmesi demek, arızanın büyümesi demektir. Ardından yetkili servisimizi arayıp arızanız hakkında bilgilendirmeyi yapın. Bilgilendirme sonucunda ekibimiz arızanızı tespit edecek ve gerekli parça değişimi, onarımı gerçekleştirecektir. Bir daha aynı sıkıntının yaşanmaması adına garanti vermekteyiz. İstediğiniz gün ve saat aralığında arayıp rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için önem arz etmektedir bu yüzden ekipmanlarımız ve bilgili ekibimizle her türlü bakım ve onarım hizmetlerinde yanınızda olacağız.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServis ARA