Home / Hizmetlerimiz / Bursa Fujitherma Klima Servisi

Bursa Fujitherma Klima Servisi

Bursa Fujitherma Servisi

Tıkla Ara – 0505 992 06 95

Bursa Fujitherma Klimalarınızın Dostu Özel Servis

Fujitherma marka  klimaya sahipsiniz ve aradığınız da tüm soru işaretlerinizin yanıtlanmasına mı ihtiyacınız var o zaman doğru adrestesiniz. Garanti kapsamında çalışmayan özel teknik servisimiz kafanızda en ufak bir soru işareti bırakmadan titizlikle çalışmaktadır. Gerek telefondan sorularınızın yanıtlandığı gerekse evinize gelip sorunun halledildiği teknik servisimiz tamamen müşteri odaklıdır. Garanti kapsamı dışında  rastladığınız arızalar da parça değişimi yapılır. Bunun yanı sıra bakım hizmetleri de vermekteyiz. Geri bildirimlerimiz olumlu olduğu için bu konu da ön plandayız. Özel servis olması gözünüzü korkutmasın. İhtiyacınız olan parçayı en iyi ve en uygun şekilde sizlere sunmaktayız.

Fujitherma Klimam Arızalandı. Nasıl Bir Yol İzlerim ?

Klimanın üzerinde bulunan kodlar size yardımcı olabilir. Bunların ne anlama geldiğini bilmek gereklidir. En sık karşılaşılan kodlar;
FF: Sıcaklık kapsamının aştığını belirtir. Ciddi bir probleme yol açmaması için özel teknik servisimizi arayarak bu konu hakkında bilgi ve destek alabilirsiniz.
E0:Kapı açma hatası olarak bilinir. Kombi açıldığında tam kapanmamışsa ya da dış etkenlerden ötürü kapağı hareket etmiş olabilir. Tekrar kontrolü sağlanır ve açıp kapatılır.
E3:Sensörde sıcaklık artışından bahseder. Acilen kapatılması gerekir. Yetkili servis ya da özel teknik servisten yardım alınmalıdır.

Bir çok hata kullanım kılavuzuna bakarak geri dönüşüm sağlansa da bunlar sıklıkla rastladığımız ve kaynağını bilmediğimiz kombi arıza kodlarıdır.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServis ARA