Home / Hizmetlerimiz / Bursa Fuji Klima Servisi

Bursa Fuji Klima Servisi

Bursa Fuji Klima Servisi

Tıkla Ara – 0505 992 06 95

Bursa Fuji Klima En Ucuz Servis Hizmeti

Klima olarak Fuji markasının bir modelini mi kullanıyorsunuz? Garanti süresi dolduktan sonra arıza mı oluştu? Bu durumda kalan Bursa sakinlerinin korkmasına gerek yok. Bizler bu işi müşterilerimizi düşünerek, kendimiz i onların yerine koyarak doksanlı yılların başlarından beri yürütmekte olan garanti dışı çalışan özel servis birimiyiz. Bursa Fiji özel servisi denildiğinde akla gelen en uygun ve kaliteli hizmeti sunan, donanımlı teknik ekibe sahip tek servis biziz. Türkiye’nin ve Bursa’mızın en hızlı teknik servislerinden birisi olmamızı, sürekli olarak sahada Bursa’nın çeşitli ilçelerinde mobil olarak seyahat halinde bulunan acil müdahale ekiplerimize borçlu olduğumuzu ve maddiyat konusunda olduğu gibi hız konusunda da sıkıntı yaşamayacağınızı garanti ederiz.

Fuji Klimalar İçin Orjinal Yedek Parça Kullanıyoruz

Arıza oluşturan parçanın tespiti sonrasında bu parçanın orjinali ile değişimi gerekiyorsa bu hususta sizlere bilgi vererek orjinal parçanın ücreti ve işçilik masrafı tarafınıza bildirilir. Orjinal parça tercih edilerek tamir işlemi gerçekleştirilir. Orjinal parça tercihimizin en büyük nedeni, yan sanayi parçaların sonradan oluşturabilecekleri sıkıntıların önüne geçmektir. Yan sanayi parçalar evden ayrılmamızın akabinde yeniden sorun çıkartarak arızalara sebebiyet verebildiği için bizlerin tercih seçenekleri arasında yer almamaktadır. İthal yedek parçalar kullanıyor ve markanın kendi üretimi olduğundan dolayı tamir işlemi sonrasında her hangi bir sıkıntı yaşamıyoruz.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServis ARA