Home / Hizmetlerimiz / Bursa Franke Servisi

Bursa Franke Servisi

Bursa Franke Servisi

Tıkla Ara – 0505 992 06 95

Bursa’nın Çözüm Odaklı, Müşteri Dostu Franke Özel Servisi

Bursa ilimizin, tüm ilçelerinde haftanın yedi günü aktif şekilde hizmet sunan, Bursa Franke servis ekibimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ekibimiz işinde son derece başarılı ve müşterilerden dönüşleri her zaman pozitif olan bireylerden oluşmaktadır. Ekip içerisinde hiyeraşik şekilde, çıraklıktan yetişen ustalar ve çırakları yer almaktadır, evinize asla yalnızca çırak gönderilmemekte, bu sayede işinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturmaktayız.

Franke markasının üretmekte olduğu beyaz eşya, klima ve kombiler için tamir ve bakım hizmetlerimizin kapsamı çerçevesinde yapacağımız işlemler servisimizin garantisi altındadır. Teknik ekibimiz yaptığı işin arkasında durur vehizmet sonrası her hangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda size ücretsiz olarak gerekirse adresinize gelerek hizmet sunar.

Franke Ürünleri İçin Servis Hizmetini Nasıl Yapıyoruz?

Bizleri sitemizde yer alan telefon numaraları üzerinden aradığınız zaman sizinle istekleriniz hususunda kısa bir görüşme gerçekleştiriyoruz, bakım ve onarım hizmetlerimizden hangisini talep ettiğinizi öğrenip duruma göre hazırlıklı olarak adresinize geliyoruz. Franke markasının yedek parçaları oldukça pahalı olduğundan dolayı ve bizler her daim orjinal parça tercihinde bulunduğumuz için tamir işlemini sizin bütçenizi sarsmayacak şekilde yapmaya gayret gösteriyor ve yalnızca parça bedeline, işçiliğimizi dahil ederek bir maliyet hesabı oluşturuyoruz. Adresinize gelip, arıza tespiti yaptıktan sonra sizlere verdiğimiz fiyat teklifini kabul etmezseniz 50 TL servis bedeli ile evinizden ayrılıyoruz.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServis ARA