Home / Hizmetlerimiz / Bursa Falke Klima Servisi

Bursa Falke Klima Servisi

Bursa Falke Klima Servisi

Tıkla Ara 0505 992 06 95

Bursa Falke Klima Acil Müdahale Ekibi

Yıllardır güzel Bursa’mızın değerli insanlarına beyaz eşya, klima, kombi hususunda teknik servis sunan işletmemiz, değerli Falke klima kullanıcılarını da unutmadı. Falke klima konusunda uzun yıllardır teknisyenlik yapmış, Falke’yi tabiri caizse yalayıp yutmuş insanlardan oluşan teknisyen ekibimiz, Bursa’da Falke klimalarınızda baş gösterebilecek arıza ve bakım ihtiyaçlarını gün içinde çözüme kavuşturabilmektedir.

Bizleri aradıktan sonra arıza veya bakım talebinde bulunursanız, ekip arkadaşlarımız olabildiğince hızlı şekilde adresinize hareket edecektir. Bizi tercih etmenizin sizin açınızdan sağlayacağı avantajlardan yalnızca bir tanesi bu hızlı hareket etmemizdir, bu husus dışında işi bilen, müşterimizin durumunu ve psikolojisini anlayan teknisyenlerimizin hizmeti kusursuza yakındır.

Falke Bursa Servis Talep Etmeden Önce Okuyun

Biz, Falke’nin garantili ürünlerine müdahale etmiyoruz, bizler garanti kapsamı dışında çalışmalarımızı sürdürmekte olan özel bir kuruluşuz. Servis talebinde bulunduğunuzda adresinize gelecek olan ekibimiz eğer arıza için geliyorsa 50 TL servis bedeli alarak arıza tespitinde bulunurlar, arızanız ile ilgili bilgi aktarıldıktan sonra sizler için maliyet hesabı yapılır, oluşan maliyet taban fiyat üzerinden hesaplanarak oluşturulur. İşçilik ve orjinal parça maliyetini katarak sunacağımız fiyatı kabul etmeniz durumunda tamir işlemi hızlı bir şekilde başlayacaktır. Parçanızın stokta bulunmaması durumu söz konusu olur ise bununla ilgili olarak sizlere bilgi aktarılır ve bir kaç günlük parçanın elimize ulaşma süreci beklenir.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServis ARA