Home / Hizmetlerimiz / Bursa Aura Klima Servisi

Bursa Aura Klima Servisi

Bursa Aura Klima Servisi

Tıkla Ara 0505 992 06 95

 

Bursa Aura Klima Profesyonel Teknik Servis

Bursa Aura klima servisi denildiği zaman akla ilk gelen servis olarak sizlere yıllardır, Aura klima bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız. Bizler müşterilerimizin isteklerini bilen ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan özel teknik servis hizmetleri sunan bir firmayız. Aura marka klimanızda arıza veya bakım ihtiyacınız mı var ? Ürününüz garanti kapsamı dışında ve oluşacak maliyetlerden mi korkuyorsunuz?  Korkmayın, bizler garanti dışı servis hizmeti birimi olarak siz değerli müşterilerimize taban fiyat uygulaması ile hizmet sunmaktayız. Pek çok servis ile fiyat konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz yalnız bizler parça bedeli ve işçilik dışında ücret talep etmemekteyiz.

Aura Klimam Bozuldu, Servis İşlemleri Nasıl İşliyor?

Basit, bizleri sitemizde yer alan telefon numaraları üzerinden aradığınız zaman telefonda sizlere gerekli bilgiler aktarılarak, arızanız hususunda ön bilgi talep edilir. Operatörümüze verdiğiniz bilgiler ışığında gün içerisinde adresinize işinin ehli ustalar gelerek sorunu yerinde tespit eder. Klimanızın durumu göz önüne alınarak sizler için en iyi çözüm seçenekleri ustamız tarafından sunulur ve sizin vereceğiniz karar doğrultusunda işlemler yapılır. Onarım sonrası yeniden problem yaşanması gibi bir sorun genellikle olmamaktadır, lakin küçük bir ihtimalde olsa insanoğlu hata yapar anlayışı ile yapılabilecek hatalar en kısa sürede adresinize servis bedeli talep edilmeksizin gelinerek yeniden düzeltilir ve klimanız çalışır halde sizlere teslim edilir.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServis ARA