Home / Hizmetlerimiz / Bursa Ariston Özel Servis

Bursa Ariston Özel Servis

Bursa Ariston Özel Servis

Tıkla Ara 0505 992 06 95

Ariston Bursa Servisi Bir Telefon Uzağınızda

Dünyanın önde gelen beyaz eşya, klima, kombi üreticisi konumunda olan ve ülkemizde oldukça rağbet gören marka olan Ariston için garanti kapsamı dışında özel servis hizmeti sunuyoruz. Teknik servis sektöründe on yılı aşkın tecrübemiz ile profesyonel hizmet sunumu gerçekleştirmekteyiz. Ariston markasının Bursa ilinde kullanıcılarına en hızlı ve güvenilir teknik servis hizmetlerini sunmakta olduğumuzu belirtmek isterim. Bizlere ulaşmanızın akabinde gün içerisinde ekip arkadaşlarımız kapınıza gelmektedir.

Hangi Ariston Ürünlerini Servis Hizmeti Veriyoruz?

Bursa Ariston özel servisi olarak garanti süresini doldurmuş olan beyaz eşya, klima ve kombileriniz için servis hizmeti sunmaktayız.

Bursa Ariston Beyaz Eşya Servisi

Bursa’mızın güzel insanlarının Ariston beyaz eşyaları ile yaşadıkları arıza sorunlarını ortadan kaldırmak bizim işimiz. İşinde son derece hızlı ve tecrübeli olan ustalarımız adresinize gelerek, arıza hususunda sizlerden ön bilgi almasının akabinde hızlı bir şekilde arıza tespiti yapar ve tarafınızı bilgilendirerek maliyeti belirtir.

Bursa Ariston Klima, Kombi Servisi

Ariston klima ve kombi alanında son derece tecrübeli personelimiz adresinize gelerek yerinde tamir ve bakım işlemleri gerçekleştirmektedir. Ariston marka klima veya kombinizde yaşamış olduğunuz problemleri, bizleri aradıktan sonra hata kodu veya durum özeti şeklinde telefonda belirtiyorsunuz ve profesyonel teknik servis ekibimiz adresinize hazır bir şekilde gelerek sorunun kaynağını kendi elleri ile de tespit ederek onarım işlemleri için siz değerli müşterilerimizden onay istemektedir.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServis ARA