Home / Hizmetlerimiz / Bursa Ariston Klima Servisi

Bursa Ariston Klima Servisi

Bursa Ariston Klima Servisi

Tıkla Ara 0505 992 06 95

Bursa Ariston Klima Tamiri ve Koruyucu Bakım İşlemleri

Ariston adı altında üretilen klimalar, piyasanın en dayanıklı ve uygun fiyatlı klimaları arasında gösterilebilir. Bu klimaların çok geniş kitlelerce kullanıldığı bilinmektedir. Bizler bu kitleler için oluşacak arıza, bakım gibi ihtiyaçların karşılanması için on yılı aşkın süredir, Ariston Bursa klima servis hizmeti veriyoruz. Hizmetimizden faydalanabilmeniz için klimanızın garanti süresi dolmuş olması gerekmektedir, biz yetkili değil özel teknik servis hizmeti veriyoruz.

Ariston Klima Kullanıcılarının Bilmesi Gerekenler

Ev ve sanayi tipi klimaların bakım işlemlerini yaptırmanız elzem bir ihtiyaçtır. Bakım görmeyen, yıllarca kapağı açılıp filtreleri temizlenmeyen ve gaz basınç durumu kontrol edilmeyen klimaların uzun süre sağlıklı çalışmasını beklemek imkansızdır. Bakım yaptırmanızın gerekliliği buradan doğmaktadır, bakım yaptırmamanız durumunda klimanızda çok ciddi maliyetleri olan arızalar ortaya çıkabilmektedir. Bu arızalar Ariston marka klimaların yedek parçalarının pahalılığından dolayı bir kat daha artmaktadır, o yüzden arıza oluşmasını önlemek adına yıllık bakımınızı yaptırmanız şarttır.

Arıza gösteren Ariston klimanızın tamiri için bizleri aradığınızda arıza ile ilgili sizlerden ön bilgi talep ettikten sonra adresinize geliyoruz. Arıza hususunda tespit yaparak sorunlu parça veya yazılımsal durumu bularak bu hususta tarafınıza bilgi sağlıyor ve gerekli işlemleri en makul fiyat üzerinden talep etmeniz durumunda başlatıyoruz. Bilmenizi isteriz ki bizler uygun fiyatla çalışan teknik servisiz lakin parça maliyeti, işçilik gibi hususlar ile birlikte maliyet çok cuzi olamayabilir.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServis ARA