Home / Hizmetlerimiz / Bursa Arçelik Beko Klima Servisi

Bursa Arçelik Beko Klima Servisi

Bursa Arçelik Beko Klima Servisi

Tıkla Ara 0505 992 06 95

Beko Klima Servisimiz Bursa’da Hizmetinizde

Beko, klima cihazlarının üretimi için yapmış olduğu arge işlemleri sonrasında en uygun fiyat, en kaliteli ürünü ortaya çıkartmak için çaba sarf etmiştir. Biz Beko Bursa klima özel servisi olarak, garanti kapsamından çıkmış olan beko klimalarınız için firma gibi en uygun fiyat ile hizmet sunmaya çaba sarf etmekteyiz.  Beko marka klimalarınız için en iyi çözümleri biz biliriz, bizler Beko’nun yıllarca teknik servislerinde çalışmış olan uzman personel kadrosuna sahip bir teknik servisiz.

Beko Klimalarında Bakımın Önemi

Bireyler, klima bakımını masraf olarak görebilmektedir, lakin masraf dediğimiz bakım işlemleri yapılmaz ise oluşacak olan arızaların masrafları, bakım masrafından çok daha fazla olacaktır. Bakım, her yıl yaptırılması şart işlemler bütünüdür. Yaz mevsimi öncesi, ilk bahar gibi yaptırılacak olan klima bakımları, siz değerli müşterilerimize daha uygun fiyatlardan yardımcı olmamız olasılığını kuvvetlendirmektedir, bu anlamda yaz mevsimi gelmeden Beko klima bakımlarınızı tamamlamanızda son derece fayda görüyoruz.

Bakım yaptırılmayan klimaların sağlıklı çalışması beklenemez, klimaların çalışmasını sağlayan gaz seviyesi kullanım sırasında sürekli düşmekte ve tükenmektedir. Gaz seviyesi azalan veya tükenen klimalar sağlıklı çalışamazlar, bakım işlemleri çerçevesinde ekiplerimiz gaz seviyesi tespiti de yaparak klimanızın eksik gazını cuzi bir ücret karşılığı tamamlarlar.

Klima filtrelerinde oluşan tıkanmalar sizlerin klimanızdan iyi performans almasını engelleyeceği gibi arıza oluşumunun birincil nedenidir, bakım ile bu sorunu da ortadan kaldırabilirsiniz.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizlemede ev kirleniyor mu?

♦ Petek temizlemede ev kirleniyor mu? Petek temizleme işlemi tüm petekler tek tek sökülerek yapılmıyor, …

Bir cevap yazın

Call Now ButtonServis ARA