Buderus Kazan Bakımı

Gaz ile çalışan doğalgaz kazanlarda kazan bakımı işlemi için yukarıdaki ve yandaki gördüğünüz fotoğrafta olduğu gibi kazan kapakları açılır ve iç aksamındaki toz tabaka iyi bir şekilde arındırılarak kazanın rahat bir çalışma ortamına sahip olması sağlanır. Kazan hattı içeriğinde yer alan tesisat su basıncı kontrol edilir ve 1.5 ile 2 bar seviyesine getirilir. Tesisat üzerinde yer alan hava purjörleri kontrol edilerek arızalı veya ters bir durum varsa gerekli müdahale uygulanır. Kazan alt kısmında yer alan emniyet ventili ve su boşaltma tahliye vanaları kontrol edilir. Kazan gidiş hattı ve dönüş hattı üzerinde yer alan filtreler çıkarılarak temizleme işlemi yapılır. Kazanın bulunduğu odadaki gaz alarm dedektörü test edilir ve sorun varsa gerekli müdahale uygulanır. Gaz alarm dedektörü yoksa tedarik edilmesi ve montajı gerçekleştirilir. Ayrıca ihtiyaç varsa binada petek temizleme işlemi yapılır ve bakım tamamlanır. Bunun için bize 0505 992 06 95 den ulaşabilirsiniz.

About drx

Bursa kombi arıza onarım hizmetleri, petek temizleme, kombi bakımı, 2. el kombi alım satım gibi işlemler için 0505 992 06 95 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Check Also

Petek temizleme müşteri yorumları

Bursa petek temizleme yorumları

Bursa petek temizleme servisimizi tercih ederek hizmet almış olan müşterilerimizden gelen kullanıcı yorumlarını burada sizlere …

Call Now ButtonServis ARA